Ako prehľadávať dokumentový archív

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

V tejto časti si popíšeme spôsob, ako prehľadávať dokumentový archív v systéme Request Management Portal. Video návod je dostupný na YouTube kanáli.

Po prihlásení sa do aplikácie sa zobrazí hlavná stránka. Pre dokumentové requesty ako zmluva, dodatok, smernica, dohoda a podobne budeme využívať žltú sekciu.

Žltá sekcia pozostáva z troch častí.

Tretia časť zobrazuje requesty, ktoré už boli spracované, teda schválené alebo zamietnuté. Zároveň tretia časť slúži ako archív dokumentov.

V treťom okne klikneme na odkaz „Zoznam requestov“.

Zobrazí sa stránka so zoznamom dokumentov, na ktoré ma daný užívateľ práva.

V hornej časti prehľadu sa nachádza vyhľadávanie. Zadaním hľadaného textu, systém zobrazí všetky záznamy vyhovujúce vyhľadávanej podmienke. Vyhľadávať môžeme podľa:

1.     typu requestu

2.     partnera

3.     čísla dokumentu

4.     podľa dátumov

5.     čiastky

6.     oddelenia

7.     stavu requestu

Ak si v zozname nájdeme požadovaný dokument, môžeme si kliknutím na tlačidlo „Detail“, aby sa nám zobrazili detailná informácia o danom dokumente.

V hornej časti vidíme detailné informácie o danom dokumente.

V spodnej časti nájdeme priloženú zmluvu, ktorú si môžeme otvoriť, informácie o súvisiacich requestoch teda o dodatkoch a taktiež bližšie informácie o schvaľovaní daného requestu.

Kliknutím na tlačidlo „Detail“ sa zobrazia detailné informácia o danom dodatku k zmluve.

V hornej časti vidíme detailné informácie o danom dodatku. Zároveň vidíme, že tento dodatok k zmluve je prepojený so zmluvou.

V spodnej časti nájdeme priložený dodatok k zmluve, ktorý si môžeme otvoriť a taktiež bližšie informácie o schvaľovaní daného requestu.

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás zaujala naša ponuka, kontaktujte nás skrz kontaktný formulár.