Ako zamietnuť dokumentový request – Zmluva

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

V tejto časti si popíšeme spôsob, ako zamietnuť dokumentový request, konkrétne zmluvu v systéme Request Management Portal.  Video návod je dostupný na YouTube kanáli.

Po odoslaní requestu žiadateľom, každý schvaľovateľ, ktorý je definovaný v danom workflowe, obdrží notifikačný email so základnými informáciami o danom requeste. Každý notifikačný email odoslaný z RMP je dojjazyčný.

Prvá časť je v lokálnom jazyku. Druhá časť je v anglickom jazyku.

Súčasťou notifikácie je aj odkaz na daný request. Kliknutím na tento odkaz sa daný request otvorí v systéme RMP a zobrazia sa detailné informácie.

V hornej časti vidíme detailné informácie o danom requeste.

V spodnej časti nájdeme priloženú zmluvu, ktorú si môžeme otvoriť a taktiež bližšie informácie o schvaľovaní daného requestu.

V prípade, že request nespĺňa všetky požiadavky pre schválenie, môže ktorýkoľvek schvaľovateľ daný request zamietnuť kliknutím na tlačidlo „Zamietnuť“.

Následne sa zobrazí okno, kde schvaľovateľ musí zadať dôvod zamietnutia requestu.

Kliknutím na tlačidlo „Zamietnuť“ systém tento request zamietne a presunie do spracovaných requestov. Po zamietnutí requestu nás systém presmeruje na zoznam requestov čakajúcich na spracovanie.

Žiadateľ obdrží emailovú notifikáciu s informáciou o tom, kto daný request zamietol a z akého dôvodu.

Zamietnutý request nájdeme v tretej časti žltej sekcie. Kliknutím na odkaz „Zoznam requestov“ sa zobrazí zoznam spracovaných requestov. Ako môžeme vidieť, zamietnutý request je označený červenou farbou. Kliknutím na tlačidlo „Detail“ sa nám zobrazí stránka s detailnými informáciami o requeste. V spodnej časti môžeme vidieť, ktorý schvaľovateľ daný request zamietol a s akým dôvodom.

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás zaujala naša ponuka, kontaktujte nás skrz kontaktný formulár.