Ako schváliť dovolenkový request

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

V tejto časti si popíšeme spôsob, ako schváliť dovolenkový request podriadeného v systéme Request Management Portal, v skratke „eR-eM-Pe“. Video návod je dostupný na YouTube kanáli.

Po vytvorení dovolenkového requestu podriadeným, príde schvaľovateľovi notifikačný email s detailnými informáciami o danom requeste.

Všetky mailové notifikácie v „eR-eM-Pe“ sú dvojjazyčné. Prvá časť notifikácie je v lokálnom jazyku a druhá časť notifikácie je v anglickom jazyku.

Kliknutím na odkaz sa otvorí detail daného requestu.

V prípade, že schvaľovateľ nebol prihlásený do „eR-eM-Pe“, systém ho vyzve na prihlásenie. Následne sa mu zobrazí detail requestu.

V dolnej časti je prehľad všetkých schvaľovateľov, ktorí musia daný request spracovať, teda schváliť, vrátiť alebo zamietnuť.

Kliknutím na tlačidlo „Schváliť“ sa request schváli a aplikácia sa presmeruje na prehľad nespracovaných requestov. 

Po schválení requestu žiadateľ obdrží mailovú notifikáciu o schválení requestu.

Schválený request sa presunul do tretej časti modrej sekcie.

Kliknutím na odkaz „Zoznam“ sa zobrazí zoznam schválených a zamietnutých requestov. Zamietnuté requesty majú červenú farbu a schválené requesty majú zelenú farbu.

Kliknutím na tlačidlo „Detail“ sa zobrazia detailné informácie o danom requeste. V spodnej časti nájdeme bližšie informácie o schvaľovaní daného requestu. 

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás zaujala naša ponuka, kontaktujte nás skrz kontaktný formulár.