Ako vrátiť dokumentový request – Zmluva

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

V tejto časti si popíšeme spôsob, ako vrátiť dokumentový request späť žiadateľovi, konkrétne zmluvu v systéme Request Management Portal. Video návod je dostupný na YouTube kanáli.

Po odoslaní requestu žiadateľom, každý schvaľovateľ, ktorý je definovaný v danom workflowe, obdrží notifikačný email so základnými informáciami o danom requeste. Každý notifikačný email odoslaný z RMP je dojjazyčný.

Prvá časť je v lokálnom jazyku. Druhá časť je v anglickom jazyku.

Súčasťou notifikácie je aj odkaz na daný request.

Kliknutím na tento odkaz sa daný request otvorí v systéme RMP a zobrazia sa detailné informácie.

V hornej časti vidíme detailné informácie o danom requeste. V spodnej časti nájdeme priloženú zmluvu, ktorú si môžeme otvoriť a taktiež bližšie informácie o schvaľovaní daného requestu.  

V prípade, že request nespĺňa všetky požiadavky pre schválenie, môže ktorýkoľvek schvaľovateľ daný request vrátiť späť žiadateľovi kliknutím na tlačidlo „Vrátiť“.

Následne sa zobrazí okno, kde schvaľovateľ musí zadať dôvod vrátenia requestu.

Kliknutím na tlačidlo „Vrátiť“, systém tento request vráti späť žiadateľovi. Po vrátení requestu nás systém presmeruje na zoznam requestov čakajúcich na spracovanie.

Žiadateľ obdrží emailovú notifikáciu s informáciou o tom, kto daný request vrátil a z akého dôvodu. Žiadateľ, po doplnení požadovaných informácií, môže opätovne daný request odoslať na schválenie.

Zaujala vás naša ponuka?

Ak vás zaujala naša ponuka, kontaktujte nás skrz kontaktný formulár.